Прибирання будинку при коронавірусі. Як правильно забиратися будинком при коронавірусові – поради мікробіолога. Як навести порядок в домі, щоб убезпечити себе від коронавірусу ?
Можливо, найцінніша порада, яку ми можемо отримати з цього приводу – від мікробіолога.
Доктор Чарльз Г. присвятив свою кар’єру дослідженню того, як мікроби проникають в наш організм і завдають нам шкоди. Тому він знайшов багато способів захистити себе від них.
Як тоді він прибирає свій будинок ?
Більше уваги приділяє кухні, ніж туалету
« Найбільше людей лякає бруд на унітазі» – сказав він. « Ось чому вони найбільше прибирають свої туалети, і в результаті підлогу у ванній виявляється чистіше, ніж пів на кухні».
І саме там ми готуємо їжу, яку їмо, де діти люблять проводити більше часу, і тому це живильне середовище для хвороб, якщо вона погано очищена.
За словами доктора Герба, губка для миття посуду – дуже небезпечний предмет, тому що вона може сприяти розвитку мікробів,
тому він радить міняти її не рідше одного разу на місяць. Його думка про обробних дощок аналогічно.
« Згідно з моїми дослідженнями, ми їх дуже мало чистимо. Ми не повинні забувати мати окрему дошку для овочів і фруктів і іншу для м’яса»,
– додає мікробіолог.
Він також пояснює, що нам потрібно регулярно чистити наш холодильник, особливо його ручку, до якої ми постійно торкаємося, і його нижню частину, куди зазвичай стікає вода.
Вона також закликає нас бути обережними, коли ми ставимо пакети на стіл.
« У чверті пакетів, які я і мої колеги досліджували, є шкідлива бактерія Escherichia coli.
І більшість жінок залишають пакети з продуктами прямо на кухні, де вони потім планують готувати».
Візьмемо, наприклад, поліетиленові пакети для покупок, які ми використовуємо для перевезення продуктів з магазину – ви, напевно, ніколи їх не мили, чи не так ?
Але уявіть, скільки бактерій в ньому вже міститься, після того, як ми помістили в них продукти, до яких все в магазині торкалися.
Те ж саме і з рушниками для рук. Доктор Герба воліє використовувати побутовий папір для витирання рук після миття, замість рушників, які легко переносять бактерії.
Але для захисту навколишнього середовища він вибрав текстильні рушники.
Тримайте їх у чистоті, стираючи їх не рідше ніж один раз на тиждень, у вірусний період це переважно навіть два рази в тиждень ;
намагаючись не тримати їх постійно вологими, тому що це ідеальне середовище для розмноження бактерій.